LuxLite - Высокоскоростной интернет

Новости

Пошкодження магістральної лінії

Шановні абоненти!

Повідомляємо Вам, що 08.08.2019 о 13:41 відбулось пошкодження магістральної лінії ВОЛЗ, у з"вязку з цим відсутній доступ до мережі Інтернет в "ЖК Уютный квартал", "ЖК Софіївський Квартал", та с.Білогородка.

Працівники компанії докладають максимум зусиль для якнайшвидшого відновлення постачання послуги доступу до мережі Інтернет

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

З повагою, Команда LuxLite!

alt

Нова платіжна система

Шановні абоненти!

Відтепер послуги компанії LuxLite можна оплатити в терміналах IBOX!

Нагадуємо, вводити номер телефону потрібно без +380!

З повагою, Команда LuxLite!
IBOX

Планові роботи UPlink провайдера

Шановні абоненти!

Повідомляємо Вам, що в ніч з неділі на понеділок 14.04.2019-15.04.2019 на мережі UPlink-провайдера будуть проводитись планові технічні роботи по модернізації обладнання.

В зв"язку з цим будуть переривання в доступі до мережі Інтернет в проміжку часу від 00:00-02:00 до 15 хвилин.

Приносимо вибачення за можливі незручності.

З повагою, Команда LuxLite!

Нарахована компенсація

Шановні абоненти!

У зв"язку з проблемами доступу до Інтернет після проведення робіт, всім абонентам нашої мережі в населених пунктах, які відносились до позапланових робіт з 04.04.2019 на 05.04.2019 була нарахована компенсація в розмірі 3-х діб (72 години) інтернету.

Приносимо вибачення за незручності!

alt З повагою, Команда LuxLite!

Позапланові аварійні роботи

Шановні абоненти!

У зв"язку з частими збоями на ядрі мережі компанії, ми мусимо провести позапланові аварійні роботи по заміні центральних маршрутизаторів.

Роботи плануємо провести в ніч з 04.04.2019 на 05.04.2019 в проміжок часу 01:00-05:00, доступ до мережі інтернет може бути відсутнім від 2-х (двох) до 3-х (трьох) годин.

Роботи проводитимуться в наступних населених пунктах:

Софіївська Борщагівка

Петропавлівська Борщагівка

Білогородка

Приносимо вибачення за можливі незручності.

alt

З повагою, Команда LuxLite!

Страница 1 из 9

Подключить Интернет провайдер - Софиевская Борщаговка, Интернет провайдер - Чабаны, Интернет провайдер - Петропавловская Борщаговка,Интернет в Cофиевской Борщаговке, скоростной интернет в Петропавловской Борщаговке, выделенные линии интернет в Чабанах, интернет провайдер в Софиевской Борщаговке, провайдер в Чабанах и Петропавловской Борщаговке, Интернет в ЖК Уютный Квартал. Подключить интернет Софиевка, Петропавловка, Чабаны, Новоселки, Новые теремки, БЦ Киевский, Уютный Квартал